+371 29 77 33 62

0

Ceļvedis | zīda gultas veļa

Kādēļ izvēlēties zīda gultas veļu?


Šo jautājumu bieži uzdod klienti, kuri ir kaut ko dzirdējuši par zīda izsmalcinātajām īpašībām, un ir ieinteresēti to izmēģināt. Tātad, kādēļ zīds tiek uzskatīts par viskvalitatīvāko luksus materiālu gultasveļai?


Zīds ir neticami gluds un ir ļoti patīkams ādai. Zīds ir dabīgs anti-alerģisks materiāls, kas atvaira putekļus, sēnītes, pelējumu un daudzus citus alergēnus. Zīds ir labi piemērots jebkuriem laika apstākļiem gan aukstai ziemai, gan karstai vasarai, Jūs varat gulēt zīda gultasveļā un justies apbrīnojami komfortabli. Zīds ir visilgāk kalpojošais materiāls. Zīds ir lielisks Jūsu ādai un matiem, tas palīdz saglabāt dabīgo ādas mitrumu un novērst kaitējumu ādai, saskarē ar materiāliem, kam ir augstāka berze. Zīda kalpošanas laiks ir daudz ilgāks salīdzinājumā ar jebkuru citu dabīgas izcelsmes materiālu.


Zīda gultasveļas kopšana.


Apsverot iespēju iegādāties zīda gultasveļu, noteikti radīsies jautājumi par tās kopšanu. Labā ziņa attiecībā uz zīdu ir tā, ka zīds dabīgā veidā atvaira netīrumus, putekļus, eļļas u.c. netīrumus, kurus parasti absorbē gultas veļa. Tāpēc zīda gultasveļu var mazgāt retāk nekā kokvilnas vai sintētiska materiāla. Lielāko daļu zīda izstrādājumu var mazgāt veļasmašīnā, ļaujot izžūt dabīgā veidā. Tomēr būtu ieteicams izlasīt arī produktam pievienoto instrukciju.

Kopumā mēs sniedzam šādus vispārējus ieteikumus.


Zīda kopšanas pamatnoteikumi:

  • SVARĪGI! Neizmantot balinātāju vai jebkāda cita veida veļas mazgāšanas līdzekli, kas satur balinātāju! Tas var sabojāt zīda šķiedru un saīsināt Jūsu zīda izstrādājuma kalpošanas laiku.

  • SVARĪGI! Nežāvēt centrifūgā! Karstums un centrifūgas iedarbība var sabojāt zīda šķiedru.

  • Mazgājiet veļas mašīnā vai ar rokām vēsā ūdens temperatūrā, kas nepārsniedz 30⸰C.

  • Ļaujiet zīdam izžūt dabīgi. Izgludiniet zīda izstrādājumu no kreisās puses nelielā, zīdam piemērotā, gludināšanas temperatūrā.

zīda gultas veļa

kokvilnashalati-Sand-Luin-Living.jpg

HALĀTI

Kokvilnas halāti

visai ģimenei

QIUTO_badenia_gultas.jpg

GULTAS

Augstas kvalitātes gultas

un matrači. Ražots Vācijā.

gultas_parklajs_bauer.jpg

GULTAS PĀRKLĀJI

Gultas pārklājs piešķirs

pabeigtības sajūtu...

dekorativi_spilveni_spilvenu_nams.jpg

PLEDI

Mīksti, maigi, silti,

puķaini, mājīgi....

tempur-comfort-spilvenunams.jpg

SPILVENI

Izvēlēties to "īsto", nemaz nav tik viegli...

Mājas aromāti

Piešķir smaržu savam

atpūtas mirklim...