Spilvenu nams

+371 20 444 221

SPILVENI

SPILVENUS AICINĀM IEGĀDĀTIES KLĀTIENĒ A.ČAKA IELĀ 58

(cenas sākot no 16,00 EUR)

JAUNUMS!
JAUNUMS!

Spilvens rullis

JAUNUMS!
JAUNUMS!

Spilvens bumerangs. Spilvena pildījums: 100% poliesters. Spilvens augsts, stingrs; piemērots platu plecu īpašniekiem, kuri guļ uz sāniem.

JAUNUMS!
JAUNUMS!

Spilvens ar kapok pildījumu. Spilvens piemērots "sānu gulētājiem", kuriem patīk stingri, blīvi spilveni. Vēsinošs virsējais pārvalks. KAPOK - tekstilšķiedras, kas iegūtas no kapoka (Ceiba pentandra) sēklu lidpūkām. Kapoks ir 60-70m augsts Malvu dzimta (Malvaceae) koks, kas aug tropiskajā joslā, tā šķiedra ir pazīstama arī kā Javas kokvilna. Šķiedra pēc izskata un taustes atgādina tradicionālo kokvilnu, ar brūnganu nokrāsu, dabīga un elpojoša šķiedra

Pluschy moon
Pluschy moon

Šis spilvens būs ideāls sabiedrotais zvilnot dīvānā, lasot, skatoties TV. Ja ģimenē ir vairāki cilvēki, garantējam, ka ar vienu šādu spilvenu būs par maz!

JAUNUMS!
JAUNUMS!

spilvens my0

JAUNUMS!
JAUNUMS!

spilvens my0

Tempur Ombracio
Tempur Ombracio

Spilvens, kurš ir piemērots gan sānu, gan vēdergulētājiem. Sajūtu ziņā - vidēji mīksts. Materiālam raksturīga temperatūras jūtība, t.i., jo telpā siltāks, jo materiāls kļūst mīkstāks.

Perla
Perla

Jaunā spilvena Perla priekšrocības: augstas kvalitātes pildījuma materiāls, maksimāls komforts, funkcionāla lietošana. Sastāv no divām daļām. Spilvena ārējais slānis ir maigs, ar dūnām līdzīgu efektu, kas ir pateicoties Air-Fill® funkcionālajai šķiedrai ar maksimāli elpojošām un mitrumu regulējošām īpašībām. Spilvena iekškamera ir veidota kā otrs atsevišķs spilvens, tas ir pildīts ar Rhombo-Fill® šķiedru, pildījums nodrošina spiedienu mazinošu atbalstu. Iekšējais spilvens ir viegli izņemams.

Dūnu spilvens Glamour
Dūnu spilvens Glamour

Šis spilvens ir piemērots cilvēkiem, kuri guļ uz sāniem, un, ja patīk stingri spilveni.

ZĪDA SPILVENI
ZĪDA SPILVENI

zīda šķiedras spilveni ir stingri, blīvi; Zīda šķiedra salikumā ar poliesteru > mīksts, pufīgs, bet ne ieteicams, ja cilvēks guļ uz sāniem. Mazais zīda spilvens piemērots maziem bērniem. Cenas sākot no 40,- EUR

ZĪDA SPILVENI
ZĪDA SPILVENI

Pieejami: >> 100% Mulberry zīda šķiedras pildīti spilveni - blīvi, stingri; >> 50% Mulberry zīda šķiedras spilveni - mīksti, elastīgi, "atsperīgi"

Brinkhaus Gel
Brinkhaus Gel

4in1 Ergonomiskas formas spilvens, kurš absorbējot Jūsu ķermeņa temperatūru, nodrošinās patīkamu siltumu, kā arī, pateicoties tehnoloģijām, tiek absorbēts arī mitrums. Ieteicams cilvēkiem, kuri guļ uz sāniem un muguras, kā arī tiem, kuri dod priekšroku ergonomiskas formas spilveniem. Stingrs, noturošs atbalsts. Iespējams regulēt augstumu.

LATEKSA SPILVENS
LATEKSA SPILVENS
DŪNU SPILVENS
DŪNU SPILVENS

Dūnu/spalvu spilvens - vidēji augsts. Sajūtu ziņā - mazās spilvena kameras sniegs mīkstumu, savukārt, spilvena otra puse nodrošinās atbalstu. Mazās kameras nodrošina, ka dūnas paliek tur kur tās ir. Piemērots "sānu" gulētājiem.

SPILVENS my7
SPILVENS my7

Iespējams mīļākais spilvens mājās! Lielisks sabiedrotais atpūtas brīdī, skatoties TV, lasot grāmatu vai guļot. Arī grūtniecēm šis spilvens sniegs ilgi kāroto, ērto atpūtas brīdi.

spilvens my7
spilvens my7
Brinkhaus Down surround
Brinkhaus Down surround

Nosaukums vien norāda, ka "visapkārt dūnas"... Spilvens sniegs nepieciešamo atbalstu kakla daļai, un sniegs Jūsu pagalvim dūnu maiguma atbalstu. Down surround medium ieteicams cilvēkiem, kuri guļ uz muguras Down surround Firm - piemērots, ja guļat uz sāniem Izmēri: 50*70, 50*75, 50*90, 65*65, 80*80

TEMPUR® Cloud
TEMPUR® Cloud

TEMPUR® ES (Extra-soft) īpaši mīksta materiāla, lai nodrošinātu līdzsvaru starp pareizu atbalstu un īpašu maiguma sajūtu.

DŪNI SPILVENI
DŪNI SPILVENI

Dūnu spilveni pieejami plašā sortimentā: mīkstāki, stingrāki, lielāki, mazāki... Izmēri: 40*60 / 50*70 / 50*75 / 50*90 / 65*65 / 80*80 citi izmēri pēc pieprasījuma

DŪNU SPILVENS | Saphire
DŪNU SPILVENS | Saphire
pillowise®
pillowise®

Pillowise® līnija izstrādāta sadarbojoties ar miega speciālistiem un fizioterapeitiem. Ar programmas palīdzību tiek noteikts cilvēkam piemērotākais augstums, balstoties uz gulēšanas stilu un cilvēka parametriem. 5 gadu garantija.

SPILVENS ZĪDAIŅIEM
SPILVENS ZĪDAIŅIEM

Palīdz saglabāt mazuļa dabisko pakauša formu

SPILVENS | Tulip®
SPILVENS | Tulip®

Īpaši izstrādātas formas spilvens, un ir piemērots cilvēkiem, kuri guļ uz sāniem, un kuriem patīk stingri spilveni.

Vilnas spilvens
Vilnas spilvens

Vilnas spilveni būs piemēroti cilvēkiem, kuriem patīk stingri, blīvi spilveni. Līdzigi kā zīda spilveni

Vilnas spilvens
Vilnas spilvens
GRIĶU SPILVENI
GRIĶU SPILVENI

Griķu sēnalu spilvens pielāgojas galvas formai un nodrošina pareizu kakla un galvas stāvokli. Sēnalu spilvens ir ekoloģiski tīrs izstrādājums, kas parasti neizraisa alerģiju.

spilvens riņķis, sēdne
spilvens riņķis, sēdne

LABA MIEGA STĀSTI...